Bedava Radyo Dinle

Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Benzer Radyolar

Show Radyo

SHOW RADYO

1992 yılında kurulmuş olan Show Radyo , yılların getirdiği tecrübenin neticesinde geniş bir dinleyici kitlesi edinmiş, onların güvenlerini ve alışkanlıklarını kazanmış, Türkiye’nin en rağbet gören radyoları arasındaki yerini sabit tutmuştur.Yalnızca müzik yayını yapmakla kalmayıp, kültür-sanat ve haber alanlarında başarılı yayınlara imza atan istasyon ayrıca canlı maç karşılaşmalarına da yer vermektedir.Kurulduğu dönemde aynı yıl içerisinde kurulan radyolara göre çok daha üst düzeyde bulunan teknolojik donanımıyla rakiplerinden sıyrılan radyo, titizlikle seçtiği programcıları ve sarsılmaz yayın etiği ile kaliteyi elinden bırakmamıştır. Günümüzde de bu ilkeleri sürdürüp elde ettiği başarıyı devam ettirmiştir. 1997 senesinde rakiplerinden çok daha önce bilişim teknolojilerini radyo ekipmanlarıyla eş zamanlı kullanan radyo bu konuda pek çok ilke imza atmıştır.

TÜRKSAT 3A Uydusu üzerinden dinleyicileri ile buluşan bu radyoyu internetten de dinleyebilirsiniz. Yayın hayatına başladığı günlerde yabancı sözlü müzikleri yayınlayan radyo kanalı daha sonra yayın politikasında değişikliğe gitmiş ve sadece Türkçe sözlü popüler müzik yayınlamaya başlamıştır. Show Radyo dinle kardeş radyo kanalları, Radyo5, televizyon kanalı ise Cine 5’dir. “Show radyo Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu TMSF tarafından 04.12.2012 tarihinde satışa çıkacaktır.”

Show Radyo Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Bedava Radyo Dinle; Türkiye’nin yıllardır en iyi bedava radyo dinleme web sayfasına hoş geldiniz. Pop, Slow, Haber, Nostalji, Yabancı, Türkü, Arabesk, Türk sanat müziği gibi kaliteli yayınları sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. Günün her saati Bedava Radyo ile müzik keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. BEDAVA RADYO İSTASYONU; Türkiye’nin en çok dinleyiciye ulaşan Bedava Radyo istasyonu binlerce yurdumuzun güzel insanını canlı radyo yayınları ile bir araya getirmektedir! Aynı anda bir çok kişinin aynı yayını dinlemesi ve dileyen kişilerin muhabbet edebileceği radyo istasyonu olan www.BedavaRadyo.com kurulduğu günden bu yana saygın ve dürüstlük ilkeleriyle yayın hayatına hız vermektedir. Bay ve bayan herkesin radyo dinlemek için ilk tercih ettiği ücretsiz canlı radyo dinleme sitesi web sayfası üzerinde tüm yerli ve yabancı radyo istasyonlarının media player canlı yayınlarını vermektedir. Ülkemizin önde gelen yerel ve global radyo şirketlerinin sesi ve kulağı olarak sizlere ulaştırmakta olan, aynı anda bir yayından diğer bir yayına geçiş hakkı veren bir numaralı RADYO sistemine hoş geldiniz. Hayatın her alanında müzik dinlemek ruhun gıdasıdır. Her insan müzik dinlemeyi sever ve belirli ritimleri duymak anatomimizi iyi yönde çalıştırır. Sanal dünya üzerine kurulmuş en gerçek Bedava Radyo Dinle içeriği yediden, yetmişe her kesimden ve her yaştan dinleyiciyi aynı çatı altında toplayan kaliteli bir platformdur. TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN CANLI RADYO DİNLEYEBİLİRSİNİZ >> İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Trabzon, Konya, Kayseri, Gaziantep, Diyarbakır, Edirne, Kocaeli, İzmit, Sakarya, Gebze, Tekirdağ, Bursa, Muğla, Manisa, Mardin, Malatya, Samsun, Rize, Zonguldak, Karabük, Sinop, Bolu, Batman, Hakkari, Şırnak, Erzurum, Erzincan, Elazığ, Sivas, Eskişehir, Balıkesir, Adıyaman, Çanakkale, Kütahya ve tüm Türkiye’nin illeri üzerinden web sitemize giriş yaparak Bedava Radyo yayınları dinleyebilir, sevdiklerinize de web sayfamızı önerebilirsiniz. Facebook ve Twitter tarzı sosyal medya mecraları üzerinden tüm sistemimiz içerisinde bulunan radyo istasyonlarına ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat kesintisiz canlı radyo yayınları sizleri beklemektedir. Tek yapmanız gereken web sitemize giriş yaparak, ana sayfa üzerinde bulunan çeşitli radyo istasyonlarından sizin için en uygun yayın yapanı ile güne başlamanızdır. Ayrıca web sayfamızın en büyük sizlere sunduğu ikramı tüm radyo istasyonlarının tek bir noktada olmasıdır. İşte sizlere anlatmış olduğumuz en güzel nokta, bir radyo istasyonu yayınını dinlerken, ikinci bir radyo yayınına bir saniye içinde geçiş yaparak hemen o yayını doyasıya dinleyebilir. Canınız isterse yine farklı bir radyo istasyonu ile yayın akışına devam edebilirsiniz. Büyük, küçük, yaşlı, genç, erkek, kadın, evli, bekar her kesimden insanın İnternet üzerinden Bedava Radyo dinlemek için giriş yaptığı web sayfamız, siz değerli kullanıcılara Radyo Dinleme dışında farklı online eğlence servisleri de sunmaktadır.