Bedava Radyo Dinle

Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Benzer Radyolar

Radyo Umut

RADYO UMUT

Türkçe halk dilinde, Türk Halk Müziği ve Özgün Müzik formatında yayın yapan kaliteli frekans Radyosu Umut; dinleyicilerine, FM bandında 104.3 frekansından her gün ulaşmaktadır. Türkülerin ve Özgün müziğin tadına varmak istiyorsan frekansını 104.3’e getir ve Radyo Umut dinle! Radyo Umut, yayın hayatına 1995 yılında Kocaeli’nde başlamış ve o zamandan bu yana yayın ilkelerinden ve dinleyicilerine karşı sorumluluk anlayışından vazgeçmeden ilkeli ve seviyeli yayınlarını sürdürmüş. Kaliteli bir radyo dinlemek istiyorum diyorsan 24 saat kesintisiz olarak yayında olan Radyo Umut dinle. Radyo Umut’ta hangi meselâ Pazartesi günlerine sabah 10:00’da Özcan Aktaş’tan ‘Gündem’i dinleyerek başlayabilirsin.

Ardından saat 11:00’de Yunus Örnek ‘Baykuş’ adlı programı sunuyor. Güne sakin ve normal seyrinde eşlik edecek bir radyo arıyorsan bu frekanstan ayrılma ve Radyo Umut dinle. Akşamına eşlik edecek bir program arıyorsan 20:00 ve 21:00 saatleri arasında Vedat Koç’un sunduğu ‘Rıhtım’ adlı yayını dinleyebilirsin. Türküler ve özgün müzik ile dolu bir akşam istiyorsan Radyo Umut dinle. Radyo Umut’ta Cumartesi gününü farklılaştıracak bir program var: Tatlı&Sert. Alışılmışın dışında bir program arıyorsan Cumartesi günleri 13:00 ile 15:00 saatleri arasında Radyo Umut dinle.

Radyo Umut Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Bedava Radyo Dinle; Türkiye’nin yıllardır en iyi bedava radyo dinleme web sayfasına hoş geldiniz. Pop, Slow, Haber, Nostalji, Yabancı, Türkü, Arabesk, Türk sanat müziği gibi kaliteli yayınları sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. Günün her saati Bedava Radyo ile müzik keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. BEDAVA RADYO İSTASYONU; Türkiye’nin en çok dinleyiciye ulaşan Bedava Radyo istasyonu binlerce yurdumuzun güzel insanını canlı radyo yayınları ile bir araya getirmektedir! Aynı anda bir çok kişinin aynı yayını dinlemesi ve dileyen kişilerin muhabbet edebileceği radyo istasyonu olan www.BedavaRadyo.com kurulduğu günden bu yana saygın ve dürüstlük ilkeleriyle yayın hayatına hız vermektedir. Bay ve bayan herkesin radyo dinlemek için ilk tercih ettiği ücretsiz canlı radyo dinleme sitesi web sayfası üzerinde tüm yerli ve yabancı radyo istasyonlarının media player canlı yayınlarını vermektedir. Ülkemizin önde gelen yerel ve global radyo şirketlerinin sesi ve kulağı olarak sizlere ulaştırmakta olan, aynı anda bir yayından diğer bir yayına geçiş hakkı veren bir numaralı RADYO sistemine hoş geldiniz. Hayatın her alanında müzik dinlemek ruhun gıdasıdır. Her insan müzik dinlemeyi sever ve belirli ritimleri duymak anatomimizi iyi yönde çalıştırır. Sanal dünya üzerine kurulmuş en gerçek Bedava Radyo Dinle içeriği yediden, yetmişe her kesimden ve her yaştan dinleyiciyi aynı çatı altında toplayan kaliteli bir platformdur. TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN CANLI RADYO DİNLEYEBİLİRSİNİZ >> İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Trabzon, Konya, Kayseri, Gaziantep, Diyarbakır, Edirne, Kocaeli, İzmit, Sakarya, Gebze, Tekirdağ, Bursa, Muğla, Manisa, Mardin, Malatya, Samsun, Rize, Zonguldak, Karabük, Sinop, Bolu, Batman, Hakkari, Şırnak, Erzurum, Erzincan, Elazığ, Sivas, Eskişehir, Balıkesir, Adıyaman, Çanakkale, Kütahya ve tüm Türkiye’nin illeri üzerinden web sitemize giriş yaparak Bedava Radyo yayınları dinleyebilir, sevdiklerinize de web sayfamızı önerebilirsiniz. Facebook ve Twitter tarzı sosyal medya mecraları üzerinden tüm sistemimiz içerisinde bulunan radyo istasyonlarına ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat kesintisiz canlı radyo yayınları sizleri beklemektedir. Tek yapmanız gereken web sitemize giriş yaparak, ana sayfa üzerinde bulunan çeşitli radyo istasyonlarından sizin için en uygun yayın yapanı ile güne başlamanızdır. Ayrıca web sayfamızın en büyük sizlere sunduğu ikramı tüm radyo istasyonlarının tek bir noktada olmasıdır. İşte sizlere anlatmış olduğumuz en güzel nokta, bir radyo istasyonu yayınını dinlerken, ikinci bir radyo yayınına bir saniye içinde geçiş yaparak hemen o yayını doyasıya dinleyebilir. Canınız isterse yine farklı bir radyo istasyonu ile yayın akışına devam edebilirsiniz. Büyük, küçük, yaşlı, genç, erkek, kadın, evli, bekar her kesimden insanın İnternet üzerinden Bedava Radyo dinlemek için giriş yaptığı web sayfamız, siz değerli kullanıcılara Radyo Dinleme dışında farklı online eğlence servisleri de sunmaktadır.